obeg.eu

Korpus aparatu Epson K-SL1

Ojciec 15.02.2021

Polecane: http://www.tylkonarzedzia.pl

Jeśli szukasz aparatu do swojej lustrzanki, trafiłeś we właściwe miejsce. Korpus aparatu Epson K-SL1 to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnego fotografa, jak i każdego, kto fotografuje swoje rośliny. Zarówno optyka, jak i ergonomia aparatu sprawiają, że jest to aparat dla profesjonalistów ceniących wygodę i łatwość obsługi. Kamera K-SL1 powstała we współpracy z firmą Mediaset. Aby w pełni dopasować korpus do potrzeb i oczekiwań profesjonalnego fotografa, warto wybrać aparat ze sprawdzonym sensorem. Nikon D750 był pierwszym korpusem aparatu na polskim rynku.

K-SL1 jest wyposażony w mocowanie do aparatu z pryzmatem pentagonalnym, które umożliwia wykonywanie portretów roślin lub dowolnego obiektu. Kamera może nagrywać wideo 4K przy 30 klatkach na sekundę (skompresowane z 8-bitowym szerokim zakresem dynamicznym). Komunikacja audio między aparatem a smartfonem odbywa się za pomocą technologii Bluetooth. Dzięki temu smartfon nie unieważni karty pamięci, a obraz DSD zostanie zapisany w wysokiej jakości formacie.

Dla poszukujących aparatu o wyższej rozdzielczości, ale nie chcących rezygnować z jakości obrazu, stworzono Epson K-SL1 z matrycą o rozdzielczości 27,7 megapiksela i rozdzielczości 2,5 megapiksela. Aparat z tym sensorem rejestruje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ale przy stosunkowo niskim poziomie szumu, który jest widoczny na zdjęciach.

Akcesoria oferowane przez Epson K-SL1 obejmują nowy rodzaj uchwytu zwany paskiem na ramię. Zbudowany jest z zestawu części, które pozwalają na odpowiednie ruchy dłoni.

Tagi: aparatu jakościwysokiej korpus aparatura medyczna aparatura tlenowa aparatura do destylacji